O FIRMĚ
O firmě > Základní informace

Základní informace

A32DX

Firma DOHNÁLEK byla založena v roce 1990. Od počátku své existence se specializuje na výrobu a dodávky elektrických ochran a speciálních přístrojů pro energetiku a průmysl. Tato činnost je hlavním programem firmy. Kromě vývoje vlastních výrobků jsme v roce 1995 převzali kompletní servis a výrobu souborů ochran ALOX a GTX pro chránění sítí a strojů. V roce 2000 převzala naše firma zbytek výroby všech typů elektrických ochran, které původně vyráběly v Trutnově postupně od roku 1943 firmy AEG, Křižík, ZPA a nakonec ABB.

 

Další naše aktivity jsou v oblasti projektů ochran, výpočtů zkratů a seřizování parametrů ochran. Provádíme montáž, servis, školení a další technickou pomoc v oboru ochran.

 

Firma DOHNÁLEK má od roku 2000 zavedený a certifikovaný systém jakosti dle normy EN ISO 9001:2016 mezinárodně uznávanou certifikační organizací CQS, podle kterého udržujeme kvalitu dodávaných výrobků a služeb našim zákazníkům.

 

Firma se nachází v Mladých Bukách v Královéhradeckém kraji. Provozovna firmy je v Krkonošské ulici, kde je umístěna veškerá výroba, vývoj a další sekce.

 

Hlavními zákazníky firmy jsou ČEZ, regionální energetické koncerny a velké průmyslové podniky. Firma DOHNÁLEK vyváží produkty na Slovensko, do Německa, Nizozemí, Francie, některých dalších evropských zemí a také do Číny.

©  2007-2021  TOMÁŠ DOHNÁLEK

ISO 9001:2016

 

 

mapa

 

DOHNÁLEK s.r.o.

č.p. 147

542 23 Mladé Buky

Czech Republic

 

e-mail: dohnalek@dohnalek.cz

website: www.dohnalek.cz